גטר תציג בתערוכת ישפרינט את השילוב בין המכונות המתקדמות בעולם לחומרי הגלם החדשים

טפטים בהדפסה אישית, בדים, מדבקות שקופות לחלונות ראווה, מכונות המדפיסות בקצבים מטורפים ועוד

בתערוכת הדפוס הגדולה בישראל , ישפרינט, תשתתף גטר במלוא העוצמה ותציג את החידושים בענף הדפוס. השנה תציג גטר ציוד שעדיין לא נראה בארץ ושנחת  במיוחד לתערוכה. מכונת קולורדו עם טכנולוגיית ה UV GEL של חברת קנון, תציג יכולות הדפסה על מגוון רחב של גלילים במהירות של עד 159 מטר בשעה . המכונה מחליפה בקלות מספר מדפסות לאור התפוקות שלה ויכולות ההדפסה על מגוון רחב מאוד של חומרי גלם כמו: מדבקות, פיויסי, קנבס ועוד. בתערוכה יערכו הדגמות מקצועיות מידי שעה עגולה.. בצד המכונה הזו תושק מכונה חדשה של חברת Mutoh הנחשבת מובילה בעולם ההדפסה לשילוט חוץ ומציגה יכולות הדפסה באיכויות שעוד לא נראה כדוגמתן בארץ.. המכונה החדשה מדגםVJ SR 1641 מגיעה עם חידושים במהירות ההדפסה ובאיכויות.

בנוסף יוצגו בתערוכה מגוון רחב של חומרי גלם כדוגמת בדים, טפטים בהדפסה אישית עם מגוון רחב של טקסטורות כמו שפריץ, עץ ועוד. חומרי הפרספקט יגיעו במגוון צבעים עם תוספת של מראה, זהב וכסף. 

בצד החומרים תוצג מדבקת האורפול המאפשרת שקיפות מלאה ומתאימה לחנויות ראווה שמחפשים איכות דפוס עם מדבקה איכותית וצלולה. 

לדברי גיא מור, מנכל גטר גרפיקס דגש: 

אז אמרו שבתי קולנוע יסגרו כי כולם מורידים סרטים מהאינטרנט – טעו! בתי הקולנוע בעשור האחרון עבור מתיחת פנים איכותית.

ואמרו שיפסיקו לקרוא ספרים בגלל הקינדל – טעו! יש גידול בכמות הכותרים.

ואומרים שהדפוס ייעלם, ואני אומר ממש לא! הוא משתנה ! איכויות עולות, מחיר יורד, הגיוון גדל והטכנולוגיות מדהימות!

אז צוות גרפיקס – דגש ואנוכי, עמלים קשה בכדי להמשיך ולהוביל את תעשיית הדפוס בישראל. עם ייצוגם של 125 ספקים בעולם, אנו מציעים מגוון אדיר של חומרי גלם, ציוד, תוכנה ושירותים.

אנו גאים לייצג בלעדית בישראל את מיטב היצרנים מיפן, אירופה ואפילו מישראל!. מה שאנו עושים מאז שנת 1938 נמשיך ונעשה לטובת קהל לקוחותינו.

לרישום לתערוכה הקלק כאן

 

, airplane

הוסף תגובה חדשה