והזוכה הוא.. Durst P5 - מכונת הדפסה לקשיחים ולגלילים

23/02/2022

פרסי ה-EDP הם פרסי הטכנולוגיה המובילים של תעשיית הדפוס באירופה ומהווים תחרות פתוחה לכל המוצרים שהוכרזו והושקו במהלך שנה אחת. בשתי קטגוריות, דורסט הצליחה לזכות בשנת 2022 על ספינות הדגל שלה, P5 TEX iSUB ו-P5 350 HS.

עבור חבר השופטים, P5 TEX iSUB היא מערכת ההדפסה הטובה ביותר של טקסטיל מגלגל לגליל עם יחידת גימור משולבת. הקיצור iSUB מייצג "אינליין סובלימציה", המתאים להדפסה ישירה, המאפשר לבטל את תהליך הקלנדר, וכתוצאה מכך לעלייה משמעותית באיכות וביעילות למשתמש. עם זאת, מערכת ההדפסה יכולה לשמש גם להדפסת נייר העברה. ה-P5 TEX iSUB הוא מחליף משחק אמיתי בשוק השילוט הרך ההולך וגדל.

מערכת ההדפסה ההיברידית P5 350 HS בעלת הביצועים הגבוהים למדיות גליל ולוח עם רוחב הדפסה של עד 3.5 מ' (11.48 רגל) הצליחה לטעון את עצמה כמערכת הדפסת UV הטובה ביותר עבור שוק האריזות הגליות. עם מהירות של עד 710 מ"ר לשעה (7,620 מ"ר לשעה) והיכולת להחליף חומרים במהירות עם אפשרויות ריבוי גלילים ורב-מסלולים, ה-P5 350 HS הופך את תהליך ההדפסה ליעיל הרבה יותר. כמובן, לא רק גלי, אלא חומרים רבים אחרים ניתן לייצר על הדפוס, ולהגדיל עוד יותר את הפרודוקטיביות עם תוכנת Durst Workflow ו-Durst Analytics המשולבת.

לא בכדי סדרת Durst P5 היא אחת ממערכות ההדפסה המוצלחות בשוק.

"אנו שמחים לקבל את פרסי ה-EDP, שכן הם מראה שהפיתוח המתמשך של פלטפורמת ה-P5 המודולרית שלנו מסמן דרך חדשה בעולם הדפוס הדיגיטלי שמטרתו להפוך את זרימות הייצור ליעילה יותר ויותר, גם הודות לפתרונות התוכנה שלנו המשולבים במלואם הפלטפורמה." אומרת אנדריאה ריקארדי, ראש מחלקת ניהול מוצר, קבוצת Durst. "ב-FESPA של השנה בברלין, מבקרים המעוניינים יכולים לראות בעצמם את הביצועים של מערכות ההדפסה P5 וגם לצפות לחידושים נוספים מאיתנו".

 

לצפייה במוצר לחץ כאן

הוסף תגובה חדשה