חברת לרנר הפחיתה זיהום סביבתי ושיפרה את איכות ההדפסה

30/10/2017

חברת גטר גרפיקס דגש הינה הנציגה של חברת Ashi בישראל ומציעה מגוון רחב של פתרונות לענף הדפוס והשילוט החל בגלופות לדפוס ועד מכונות

שמואל לרנר, מייסד ובעלים של ל 'ש. לרנר, אמר: "התחלנו לבחון פתרון הפקת גלופות חדש משתי סיבות. ראשית, רצינו לחסל את השימוש בכימיקלים מזיקים ככל האפשר כדי להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו ולהבטיח מקום עבודה בטוח יותר לעובדינו. שנית, האמנו שהטכנולוגיה התפתחה מאז שבחנו לאחרונה את אפשרויות הפקת הגלופות, ורצינו להבטיח שאנחנו מנצלים את השיפורים הללו לשיפור האיכות והפרודוקטיביות".

חברת לרנר בחרה ליישם Asahi AWP ™ - בשל המוניטין הטוב שלAsahi בשוק ואת המומחיות שלה בתחום גלופות פלקסו. "אנחנו מרוצים מהעובדה שאנחנו כבר לא משתמשים בממיסים רעילים בתהליך הפקת הגלופות שלנו, "הוסיף שמואל  לרנר.

בנוסף לרנר שמח לגלות שתהליך הפקת הלוחות בטכנולוגית AWP  של Asahiקיצר באופן משמעותי מהתהליך הקודם בו השתמשו. "ברור," הוא אמר, "זה מפחית את זמן הייצור הכללי שלנו, אבל אפילו יותר חשוב, אם אנחנו צריכים לעשות מחדש לוח מכל סיבה שהיא, הלוח זמין מהר יותר וכך מכונת ההדפסה אינה מעבדת זמן ייצור יקר."

לוחות Asahi גם מספקים איכות משופרת עבור החברה. "יש לנו מספר לקוחות חדשים כתוצאה מהאיכות שאנו יכולים לספק כעת", אמר לרנר. "אחרי שהראינו ללקוחות האלה את היכולות החדשות, הם התחילו לעבוד איתנו, יצרנו הכנסות חדשות וחשוב מכך נוצרו קשרים עם לקוחות לטווח ארוך שלא היו בהישג יד עבורנו".

גלופות Asahi  משלבות טכנולוגית העברת צבע נקייה. פיתוח ייחודיהגורם לאנרגיית שטח נמוכה בגלופה ובכך מעבירה את הצבע במלואו למצע המודפס. תכונה ייחודית זו של Asahi מפחיתה את הצורך בניקוי הלוחות ומאפשרת טווח צבע רחב יותר – התוצאה חסכון בעלויות תפעול ושיפור איכות ההדפסה.

ש. לרנר מרוצה גם מהשירות והתמיכה, הן במהלך היישום והן לאחר היישום של הלוחות החדשים. "זה היה התקנה חלקה מאוד ואנחנו כבר לייצר לוחות בתוך 12 שעות. אני נותן שירותAsahi ותמיכה הדירוג של 10 מתוך 10".

 

הוסף תגובה חדשה