שלט אקריליק: מלוטש ועמיד, אידאלי עבור שלטים

26/12/2017

 

כאשר משווים בין חומר האקריליק לחומר Plexiglas, האקריליק מנצח.
אקריליק הוא סוג של פלסטיק חזק מאוד המחקה זכוכית וניתן לייצרו בצבע שקוף, שקוף למחצה או אטום. משטח מבריק מספק נגיעה של אלגנטיות ומקצועיות לכל עיצוב. ניתן לקבל את השלט בגימור לפי בחירתך או אחד מהאופציות שאנו מציעים – מט או כסף.

בשלטי אקריליק חריטה וחיתוך אינם מהווים בעיה. חריטה נותנת מראה ייחודי ברמה גבוהה והיכולת לחתוך את האקריליק עושה את האפשרויות לכמעט אינסופיות.

עמידות בחוץ ובפנים. האקריליק הוא חומר נוקשה והשתמשו בו לצפות חלונות קדמיים במטוסים במלחמת העולם השנייה.
הוא חזק יותר מזכוכית וניתן לעשות אותו שקוף כמו זכוכית.
למשוך אנשים התקועים בפקקי תנועה למסעדה שלכם באמצעות תליית התפריט שלכם בחוץ, ליצור סימני ניווט החתוכים בצורת הלוגו שלכם, תליית שלטים מאחורי דלפק קבלה או פשוט לקבל קצוות משופעים על מנת להעביר את הטאץ' האישי שלכם.
במידה והשלט גדול מדי או באזור בו הטמפרטורות משתנות בקיצוניות, אנו ממליצים על שימוש בחומרים אחרים כמו מתכת או Lexan.

שלטי אקריליק הם זולים ועדיין מקצועיים מאוד ובעלי רמת גימור גבוהה. ניתן להשתמש בהם כפתרונות עסקיים בתוך משרדים, בחנויות, שלטי קידום מכירות, שלטי מכירה, שלטי הכוונה, שלטי זיהוי, סימני מסחר בסיסיים, שילוט פנים וחיצוני או בכל מקום אחר שצריך הודעה מקצועית.

עם האקריליק שלנו, איכות זאת לא בעיה. בשנים האחרונות חומרי הגלם ותהליכי הייצור של רצועות אקריליק השתפרו במידה ניכרת. הפיגמנט של הצבעים הכי טוב שהיה עד היום, ההרכבה והתלייה מאובטחים יותר. אנו משתמשים רק באקריליק הטוב ביותר על מנת שכל שלט שאנו מייצרים יצא בדיוק כפי שהיה מתוכנן שיצא.

את השלטים ניתן להפיק בקלות:

  • בכל גודל
  • בכל עובי
  • בכל צורה
  • בכל צבע
  • בכל צורות העיצוב
  • בכל צורות הגימור
  • בכל כמות

אתה לא צריך להתפשר יותר על חיתוך בגודל חותכן עוגיות – אתה יכול ליצור בדיוק לפי הצורך והעיצוב שאתה צריך רוצה.

הטיפול בשלטי האקריליק הוא קל. לשטוף את פני השטח בסבון אחת לתקופה, וזה יראה מעולה לאורך שנים.  רק היזהרו מלשרוט את זה ולכן הימנעו משטיפה עם צמר פלדה או חומרי ניקוי אחרים ששורטים.

ופה אנחנו נכנסים לתמונה. גטר גרפיקס דגש מייבאת את לוחות האקריליק הטובים והאיכותיים בישראל, ומתחייבים לספק אותם לשלטים בכל גודל, עובי, צורה, צבע, כמות ועוד. לקבלת הצעת מחיר על לוחות אקריל צרו איתנו קשר

הוסף תגובה חדשה